Töötajad

Hekoteki juhtrühm:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Heiki Einpaul juhatuse esimees +372 605 1410 +372 5048571
+7 911 7739622
heiki.einpaul@hekotek.ee Skype Me™!
Tõnis Haldna müügiosakonna juht, juhatuse liige +372 605 1408 +372 5040430 tonis.haldna@hekotek.ee Skype Me™!
Rain Nuka finantsjuht, juhatuse liige +372 605 1423 +372 5014103 rain.nuka@hekotek.ee Skype Me™!
Avo Raigla elektri- ja automaatikaosakonna juht, nõukogu liige +372 605 1414 +372 5046911 avo.raigla@hekotek.ee Skype Me™!
Vahur Eggert masinaehitustehase juht +372 605 1400 +372 5046691 vahur.eggert@hekotek.ee Skype Me™!
Priit Saaremägi projekteerimisosakonna juht +372 605 1420 +372 5230905 priit.saaremagi@hekotek.ee Skype Me™!
Margo Muzakko projektiosakonna juht +372 605 1458 +372 59198077 margo.muzakko@hekotek.ee Skype Me™!

Sekretär:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Moonika Tamm +372 605 1450 +372 56692605 moonika.tamm@hekotek.ee Skype Me™!

Venemaa tugiettevõte Sorb OOO (AS Hekoteki tütarettevõte)


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Olga Sizemova peadirektor - Sorb OOO +7 812 327 3655 +7 911 1515846 olga.sizemova@hekotek.ee Skype Me™!
Jevgenia Petrova +7 812 327 3655 +7 921 7521426 evgeniya.petrova@hekotek.ee
Andrei Stelmakh +7 983 616 9873 +372 56452731 andrei.stelmakh@hekotek.ee
Denis Borovskoi +7 921 299 4479 +372 58840666 denis.borovskoi@hekotek.ee Skype Me™!
Juri Salynin +7 812 327 3655 +7 911 1445420 juri.salynin@hekotek.ee Skype Me™!
Nikolay Onshin +7 812 327 3655 +7 921 6310800 nikolay.onshin@hekotek.ee
Oleg Ermakov +7 812 327 3655 +7 911 1480686 oleg.ermakov@hekotek.ee Skype Me™!
Roman Ryabchenko roman.ryabchenko@hekotek.ee

Müügiosakond:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Alexei Krasikov müügijuht_RUS +7 911 1411488 alexei.krasikov@hekotek.ee Skype Me™!
Kärt Maurus +372 605 1464 kart.maurus@hekotek.ee Skype Me™!
German Kesa after sales +372 605 1431 +372 53330838 german.kesa@hekotek.ee Skype Me™!
Tiit Truup after sales +372 605 1446 +372 5050970 tiit.truup@hekotek.ee Skype Me™!
Alari Roosi pelletitehased +372 605 1405 +372 5169940 alari.roosi@hekotek.ee Skype Me™!
Uno Sööt aspiratsiooniseadmed; katlamajad +372 605 1406 +372 5160081 uno.soot@hekotek.ee Skype Me™!

Projektiosakond:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Heiti Hallikma +372 605 1415 +372 5119240 heiti.hallikma@hekotek.ee Skype Me™!
Uwe Sööt +372 6051462 +372 53805427 uwe.soot@hekotek.ee
Andres Kree +372 605 1404 +372 5131750 andres.kree@hekotek.ee Skype Me™!
Erik Sööt +372 605 1418 +372 56263113 erik.soot@hekotek.ee Skype Me™!
Mart Ojaperv +372 605 1465 +372 53069533 mart.ojaperv@hekotek.ee Skype Me™!
Meelis Saska +372 605 1447 +372 58550568 meelis.saska@hekotek.ee Skype Me™!
Priit Mölder +372 605 1427 +372 59118344 priit.molder@hekotek.ee Skype Me™!
Sergei Pikulin +372 605 1439 +372 5257597 sergei.pikulin@hekotek.ee Skype Me™!
Urmas Truumure +372 605 1457 +372 53465677 urmas.truumure@hekotek.ee Skype Me™!
Jürgen Põldma +372 605 1424 +372 56509739 jurgen.poldma@hekotek.ee Skype Me™!
Urmas Uudemets +372 605 1425 +372 53739903 urmas.uudemets@hekotek.ee
Priit Sepp +372 605 1402 +372 53412141 priit.sepp@hekotek.ee
Valentina Härma +372 605 1428 +372 55916005 valentina.harma@hekotek.ee

Projekteerimisosakond:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Marko Hoppenstiel +372 605 1471 marko.hoppenstiel@hekotek.ee Skype Me™!
Kaimo Klement +372 605 1419 +372 5251759 kaimo.klement@hekotek.ee
Martin Kree +372 53431355 martin.kree@hekotek.ee Skype Me™!
Raul Kulgevee +372 605 1411 +372 5250475 raul.kulgevee@hekotek.ee Skype Me™!
Marek Nõmm +372 53429589 marek.nomm@hekotek.ee Skype Me™!
Raul Luha +372 605 1455 +372 56631279 raul.luha@hekotek.ee Skype Me™!
Tõnis Riibe +372 605 1421 tonis.riibe@hekotek.ee Skype Me™!
Raul Suurkask +372 605 1468 raul.suurkask@hekotek.ee
Valdo Puna +372 605 1467 +372 5035879 valdo.puna@hekotek.ee

Elektri- ja automaatikaosakond:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Andrei Pashchenko +372 605 1416 +372 5118903 andrei@hekotek.ee Skype Me™!
Henn Kukk +372 58855507 henn.kukk@hekotek.ee Skype Me™!
Andres Taluri +372 5130546 andres.taluri@hekotek.ee Skype Me™!
Eduard Popovitš +372 605 1435 +372 5284673 eduard.popovitsh@hekotek.ee Skype Me™!
Meelis Ints +372 51991305 @
Roman Fjodorov +372 605 1430 +372 56495911 roman.fjodorov@hekotek.ee
Vladimir Poletajev +372 605 1422 +372 53889966 vladimir.poletajev@hekotek.ee Skype Me™!
Jakov Fjodorov +372 56612100 jakov.fjodorov@hekotek.ee

Tootmis- ja logistikaosakond:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
sekretär +372 605 1403 +372 56373225 hekotek@hekotek.ee
Vootele Pihelgas logistik/ ostujuht +372 605 1412 +372 5165485 vootele.pihelgas@hekotek.ee
Aivar Pekri +372 605 1447 +372 5112925 aivar.pekri@hekotek.ee
Elvis Henno +372 605 1466 +372 53919666 elvis.henno@hekotek.ee
Riho Sepp +372 605 1438 +372 5147914 riho.sepp@hekotek.ee Skype Me™!
Aleksandr Starodub +372 605 1476 +372 56864584 aleksandr.starodub@hekotek.ee
Aivar Veskimäe +372 605 1485 +372 5105939 aivar.veskimae@hekotek.ee Skype Me™!
Toomas Vellend +372 605 1401 +372 5156375 toomas.vellend@hekotek.ee Skype Me™!
Arkadi Artamonov +372 5260734 arkadi.artamonov@hekotek.ee
Priit Sillart +372 5216659 priit.sillart@hekotek.ee
Vello Palk +372 605 1445 +372 5132960 vello.palk@hekotek.ee Skype Me™!
Verner Lätt +372 56198077 verner.latt@hekotek.ee

Finants- ja administratiivosakond:


Nimi
Telefon Mobiil E-mail
Tarmo Gede +372 605 1456 +372 55617277 tarmo.gede@hekotek.ee Skype Me™!
Tanel Kannel +372 605 1426 +372 5109004 tanel.kannel@hekotek.ee Skype Me™!
Tiina Jõeveer +372 605 1409 +372 5079969 tiina.joeveer@hekotek.ee Skype Me™!