Esindajad

  
Venemaa
OOO Sorb asukoha kaart
10th Krasnoyarmeyskaya, LITER A 22
Litera A
Business center "Kellermann Center"
Sankt-Petersburg
190103, RUSSIA

Olga Sizemova (general director)
Tel:             +7 812 327 3655
Fax:            +7 812 327 3670
GSM:     +7 911 151 5846
e-post:

olga.sizemova@hekotek.ee

  
  
Prantsusmaa  
Christian Lallia
Vincent Planté
asukoha kaart
Finnso Bois
18, quai Louis Blériot 
75016 Paris
FRANCE
tel:+33 (1) 45 27 73 40
GSM:+33 (1) 45 27 73 41
e-post:Christian.Lallia@finnsobois.com
e-post:Vincent.Plante@finnsobois.com
internet:http://www.finnsobois.com/
  
Leedu  
Aurimas Dicpetris asukoha kaart
Kaunas
LITHUANIA
GSM:+370 618 85635
e-post:a.dicpetris@gmail.com
  
Läti 
SIA Tauners asukoha kaart
2 Institūta Str.
Salaspils, Rigas rajons
LV2169 LATVIA

Egils Ozols (director)
tel:+371 6752 5124
fax:+371 6780 1190
GSM:+371 2922 3372
e-post:egils.ozols@tauners.lv
internet:http://www.tauners.lv
  
Poola  
Marek Piskorski asukoha kaart
MP-Serwis
ul. Jana Pawła II 11/54
19300  EŁK
POLAND
tel:+48 87 620 0423
GSM:+48 50 240 9463
e-post:mpi@elknet.pl
  
Rootsi
Jan Walldén asukoha kaart
c/o J Walldén
Nanna Svartz gata 5
724 60 Västerås,
SWEDEN
GSM:+46 70 687 0613
e-post:jan@wallden.se
 
Kagu-Aasia, Hiina, Lõuna-Korea, Jaapan, Lõuna Ameerika, Rootsi ja Soome
Kenneth Westermark
 
KWIC independent consultancy
GSM:+358 40 511 5601
e-post:kenneth.westermark@kolumbus.fi
  
Lõuna Ameerika  
Dario Rodrigues asukoha kaart
Inderfor
Alem 1360 , 9 F2000 Rosario
Santa Fe
ARGENTINA
tel:+54 (0) 341 67 92 566
e-post:dario@inderfor.com
internet:http://www.inderfor.com/
   
Lõuna Aafrika  
Theo Churchill asukoha kaart
Important Products (PTY) Ltd.
P.O. Box 69128
Bryanston 2021
SOUTH AFRICA
tel:+27 (11) 706 9061
GSM:+27 (82) 897 2464
e-post:theo.churchill@importantproducts.co.za
 
  
Rumeenia
Albert Serban
asukoha kaart
Alser Forest SRL
Brasov 500348
Str. Neptun nr.5, bl. 5, sc. A, ap. 11
ROMANIA
GSM:+40 744 995450
fax:+40 0368 461366
e-post:albert.serban@alser-forest.com
internet:http://www.alser-forest.com