Oleme rõõmsad klientide üle, kes varasema koostöö järel pöörduvad Hekoteki juurde tagasi uute ideede ja tellimustega. Ühena sellistest võib esile tuua Prantsusmaal, Saint-Amans-Soult kommuunis tegutsevat ettevõtet Société Européenne des Bois S.A.S., kellega meil on juba pikemajalisem koostöö, kus hetkel toimub puidugraanulitehase tootmisvõimsuste laiendamine.

Graanultehase esimene etapp käivitus ca kaks aastat tagasi, kui meie tarnesse kuulus lisaks konveiersüsteemile ka uus puidugraanulite press. Järgides kasvavat nõudlust Euroopa puidupelletite turul tegi klient õige otsuse ja investeeris liinide tootlikkuse tõusu, uuendades tooraine etteandesõlmede tootlikkust, ning lisades ka ühe täiendava pelletipressi. Ühtlasi uuendame ka puidugraanulite väljalaadimissõlme. Pärast seadmekompleksi uuendamist suudab tehas toota ligikaudu 9 tonni valmis puidugraanuleid tunnis.

Täname klienti meie usaldamise eest ja ühtlasi märgime ära ka Finnso Bois – meid Prantsusmaal esindava ettevõtte meeskonda märkimisväärselt hea koostöö eest!

13.12.2022