AS Hekotek on sõlminud müügilepingu kolme palgisorteerimisliini tarneks saeveskitele Venetzueelas. Hekoteki lepingupartneriks selles tehingus on Hekoteki müügiagent

Scantec Industrieanlagen GmbH, kes on peatöövõtjaks kolme saeveski seadmete tarnimisel Venetzueela firmale PDVSA (Petroleo de Venezuela).

AS Hekotek on sõlminud müügilepingu kolme palgisorteerimisliini tarneks saeveskitele Venetzueelas. Hekoteki lepingupartneriks selles tehingus on Hekoteki müügiagent Scantec Industrieanlagen GmbH, kes on peatöövõtjaks kolme saeveski seadmete tarnimisel Venetzueela firmale PDVSA (Petroleo de Venezuela).

Rajatavad uued saeveskid ehitatakse suurde tööstuslinna Puerto Ordaz, mis asub Orinoco jõe lähistel Venetzueela idaosas. Sealsed 460,000 hektari suurused kariibi männi (Caribbean pine) istutusmetsa massiivid kuuluvad Venetzueela riigile. Ehitatavad saeveskid on igaüks töötlemisvõimsusega 40 000 m³ palki vahetuses.

Kolmest palgisorteerimisliinist ühe on Hekotek juba Venetzueela poole teele pannud – kaks järgmist ootavad oma järge lähikuudel.

19.10.2007