Prantsusmaa kirdeosas, kohalikke puidutöötlemise traditsioone ülal pidavas pere-ettevõttes Etablissements GAIFFE SARL on Hekoteki poolt projekteeritud ja valmistatud seadmete paigaldustööd käimas täie hooga. Paigaldame palgikäsitlusseadmeid koos hakke ja saepuru transportimiseks vajaliku konveiersüsteemiga.

Saeveski südameks on Veisto OY poolt tarnitav HewSaw saeliin. Hekotek tarnesse kuulub palkide sorteerimisliin, palke saeveskile ette andvad seadmed, saagimisjääkide (koor, hake saepuru) konveiersüsteem, koos eelpool nimetatud seadmete täispaigaldusega. Projekti eripära on see, et liinil on plaanis käsitleda lühikesi (2,5 m) palke suurel saagimiskiirusel.

Mehaaniline paigaldus on hästi edenenud ja plaan on saagida esimene palk 2023.a. kevadel.

Projekti raames tarnitavad seadmed koosnevad enamuses standardsete lahenduste kogumist, kuid seadmegrupi eripäraks on see, et saeliinile tuleb lisaks ümarmaterjalile ette anda ka „kandilisi“ palke. Nimelt plaanitakse saeveskis käsitleda ka suurema läbimõõduga palke, millised esmalt, läbides lintsaekompleksi, saetakse prussiks ja seejärel see kandiline pruss antakse meie seadmete kaudu ette põhisaeliinile. 

Täname klienti usalduse eest ja kinnitame, et teostame projekti kõrgeimal võimalikul tasemel.

10.12.2022